MODD/report
26-Kristal-Elma-Basvuru-610x399

26.Kristal Elma Başvuruları Başlıyor

1 Temmuz 2014 • MARKA VE PAZARLAMA, REPORT

Reklamcılar Derneği tarafından düzenlenen; Türkiye’nin ilk yaratıcılık yarışması olan Kristal Elma, bu yıl 26’ıncı kez reklam, medya, pazarlama ve iletişim dünyasını buluşturmaya hazırlanıyor.

Dünyanın ikinci büyük pazarlama etkinliği olan Kristal Elma’ya başvurular 1 Temmuz 2014 tarihinde başlıyor. İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsünde 17-18-19 Eylül 2014 tarihlerinde düzenlenecek olan festivale 100’ün üzerinde fikir önderi ve endüstri liderinin konuşmacı olarak katılması beklenirken, 80’den fazla konferans, panel, forum, çalışma atölyesi ve eğitim semineri yapılması planlanıyor. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali’nde ayrıca networking etkinlikleri, ödül törenleri, davetler ve endüstrinin tüm unsurlarını buluşturan yaratıcı endüstriler fuarı yer alacak.

Sektörde dünyaca tanınmış uzmanların da konuşmacı olarak katılacağı ve Türkiye’den en başarılı reklam çalışmaları ödüllendirileceği festivalin detaylı bilgilerine kristalelmafestivali üzerinden ulaşabilirsiniz. Festivale son katılım ise 15 Temmuz.

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı