MODD/report
33. İstanbul Film Festivali

33. Uluslararası İstanbul Film Festivali Yeniliklerle Geliyor

11 Mart 2014 • DUYURULAR, ETKİNLİKLER, REPORT

Bu yıl 33.’sü düzenlenecek olan Uluslar arası Film Festivali’nin biletleri 22 Mart’ta satışa çıkacak. 5 – 20 Nisan tarihinde yapılacak olan festivalde 200’den fazla film bu yıl da sevenleri ve meraklıları için yayınlanacak ve yarışacak.

Dünya ve ülke genelinde yayınlanan birçok filmin yarışmaya katılacağı festivalde iki de yeni bölüm dikkat çekiyor. Türk sinemasının 100’uncu yılını kutlamak için Fatih Özgüven, Engin Ertan, Selim Eyüboğlu ve Umut Tümay Arslan tarafından “Bu İkiliye Dikkat” başlıklı bir kategori ve aşka dair sınırların olmadığını anlatan “Nerdesin Aşkım” isimli bölümler bu heyecana yenilik katıyor.

Festival filmlerinin gösterimleri Atlas, Beyoğlu, Nişantaşı City Life; Feriye; Rexx sinema salonlarının yanı sıra İstanbul Modern müzesi ve Pera müzesi salonlarında yapılacak. Detaylı bilgi ve program hakkında her şey için 33. Uluslararası İstanbul Film Festivali linkini tıklayabilirsiniz.

22 Mart’ta satışa çıkacak bilet fiyatları ise şu şekilde olacak,

Gündüz seansları (11.00, 13.30 ve 16.00) : 6 TL

Tam :  16 TL

Öğrenci ve 65 yaş üstü : 11 TL (21.30 seansları dahil değil)

Akbank Galaları’ndaki Atlas Sineması’nda yapılacak ilk gösterimler ise 20 TL

33. Uluslararası İstanbul Film Festivali Yeniliklerle Geliyor

İlişkili Haberler

One Response to 33. Uluslararası İstanbul Film Festivali Yeniliklerle Geliyor

  1. […] önce duyurduğumuz 33. Uluslararası İstanbul Film Festivali, 5 Nisan’da başlıyor. Etkinliğin resmi sponsoru Akbank da bu etkinlik için eğlenceli bir […]

« »

Yukarı