MODD/report
amazon-akilli-telefon-piyasasina-fire-phonela-giriyor

Amazon Akıllı Telefon Piyasasına “Fire Phone” ile Giriyor

19 Haziran 2014 • MARKA VE PAZARLAMA, REPORT

Dünyanın en büyük e-ticaret sitesi olan Amazon, yeni bombasını patlattı ve kendine ait ilk akıllı telefonu piyasaya sürdü. Fire Phone isimli cihazı Amazon’un CEO’su Jeff Bezos tanıttı ve cihazın özelliklerinden bahsetti.

4.7 inç HD LCD ekrana, 13 MP arka kamera ve 2.1 MP ön kameraya sahip cihaz, 2 GB RAM ve 2.2 GHz quad-core işlemciyi içinde barındırıyor. Ve tabi ki Fire Phone, IPS LCD HD Gorilla Glass çizilmez ekrana sahip. 32 GB veya 64 GB dahili hafızaya sahip cihaz Amazon Cloud Drive servisini de sınırsız kullanıcıya sunuyor.

Amerika’nın en büyük GSM operatörlerinden AT&T ile satışa çıkacak olan cihaz, arka kamerasıyla 100 milyon farklı nesneyi tanıyabilen Firefly uygulamasına da sahip. Ayrıca Dynamic Perspective isimli uygulama ile de tutuş ve bakış açışınıza göre atanan kafa hareketlerini sizin için yerine getiriyor.

Ve tabi ki Amazon’un kendi kullanıcılarını siteye çekmek için hızlı bir uygulama olan Mayday de Fire Phone ile gelen yeni bir özellik.

Bakalım 25 Temmuz’da piyasaya girecek olan FirePhone ile Amazon, akıllı telefon piyasasında nasıl bir yer edinecek.

amazon-akilli-telefon-piyasasina-fire-phonela-giriyor (1) amazon-akilli-telefon-piyasasina-fire-phonela-giriyor (2) amazon-akilli-telefon-piyasasina-fire-phonela-giriyor (3)

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı