MODD/report
apple-watch-gorucuye-cikti

Apple Watch Görücüye Çıktı

10 Mart 2015 • MARKA VE PAZARLAMA, REPORT

Apple beklenen etkinliği Spring Forward  gerçekleştirdi ve yeni MacBook, Apple Watch’u tanıttı. San Francisco’da düzenlenen etkinlikte ilk akıllı saati Apple Watch ilgi odağı oldu.

Apple CEO’su Tim Cook, HBO CEO’su Richard Plepler, Apple Küresel Pazarlama Müdürü Phil Schiller ve Apple Teknolojiden Sorumlu Başkan Yardımcısı Kevin Lynch etkinlik boyunca yaptıkları konuşmalarla Apple Watch’u tanıttı. İşte Apple Watch’un öne çıkan özellikleri.

apple-watch-gorucuye-cikti (2)

Apple Watch; Apple Watch Stainless Steel (549 dolar), Apple Watch Sport (fiyatı 349 dolar) ve 18 ayar altın kaplamalı Apple Watch Edition (10 bin dolar) olmak üzere 3 farklı versiyonla karşımıza çıkıyor.

Apple Watch tabi ki iPhone’lar ile entegre çalışabiliyor ve tek dokunuşla gelen bildirimleri, iletileri,  aramaları görmenizi ve yanıtlamanıza olanak sağlıyor. Hatta Apple Watch’u olan bir başkasıyla resim, çizim ve mesajlaşma imkânı da sunuluyor.

Farklı ara yüzlerin tercih edilebileceği Apple Watch ile kişisel bilgilerinizi, aktivitelerinizi,  planlarınızı kontrol edebilir; iPhone’un en ilgi çeken özelliklerinden Siri’yi Apple Watch’da da kullanabilirsiniz.

Apple Pay, WatchKit, Now Playing gibi tüm Apple uygulamalarını da kullanabileceğiniz Apple Watch’da iOS 8.2 olacak.

10 Nisan’da ön siparişlerin başlayacağı ürünün ne zaman Türkiye’de satışına başlanacağı hakkında net bir bilgi yok. Ancak 24 Nisan’da satışa çıkacak ürünün Temmuz başında Türkiye pazarına girmesi bekleniyor.

apple-watch-gorucuye-cikti (1) apple-watch-gorucuye-cikti (3) apple-watch-gorucuye-cikti (4)

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı