MODD/report
artik-twitter-da-siz-yokken-neler-oluyor-haberiniz-olacak(2)

Artık Twitter’da Siz Yokken Neler Oluyor Haberiniz Olacak

22 Ocak 2015 • ONLINE DÜNYA, REPORT

Twitter, bugün blogunda yepyeni bir özelliğini daha duyurdu.

Güncel olarak sürekli twitter’ı takip edemeyen kullanıcılar için kaçırılan tweetler bazen can sıkıcı bir hâl alabiliyor çünkü Timeline’da birbiri ardına akan tweetlerden bazısını kaçırdığınızda konudan ve konuşulanlardan bihaber kalabiliyorsunuz.  Twitter bu probleme yeni bir özellik ile çözüm üretti. Kullanıcıların Twitter’a giriş yapmadıkları süre zarfında kaçırmış olmaları muhtemel bazı “Top Tweet”leri gün yüzüne çıkartan bu özellik sayesinde zaman tünelinizde, siz yokken Twitter’da konuşulanların bir özetini görebiliyorsunuz. Ayrıca bu özet twitter’a daha seyrek giren kullanıcıların zaman tünelinde daha sık yer alacak.

artik-twitter-da-siz-yokken-neler-oluyor-haberiniz-olacak

Ayrıca Twitter’ın hedefi, kullanıcıların Twitter’da ne kadar zaman harcadıklarına takılmadan, dünyada olup bitenlerden geri kalmamalarına yardımcı olmak. Bu amaç, blogda ise şu sözlerle yer aldı: “Anasayfa zaman tünelinde yapılan bir kaç yenilikle Twitter’ın gerçek zamanlı doğasını bozmadan bu sözümüzü daha iyi tutacağımıza inanıyoruz.”

iOS Kullanıcıları için Bugün Yayında..

“Siz Burada Yokken” başlıklı özetler ise iOS kullanıcıları için bugün, Android ve Web kullanıcıları için ise yakın zamanda yayına başlayacak.

Twitter's IPO Filing Implies $12.8 Billion Value Amid Growth

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı