MODD/report
aydinlatmayi-tasarim-olarak-sunan-ceket-nemen-LED-coat

Aydınlatmayı Tasarım Olarak Sunan Ceket “Nemen LED Coat”

14 Aralık 2014 • REPORT, YAŞAM VE STİL

İtalyan giyim markası Nemen yenilikçi ve yaratıcılık dolu bir tasarımla yeni bir ceket çıkardı “LED Coat”. 12 LED ışığı aydınlattığı ceket malzemenin içine dokunmuş fiber optik lifler ve şarj edilebilir 2 adet pille çalışıyor. Modern tasarımıyla oldukça şık görüntü sunan bu ışıklar 8 saat boyunca cekete hoş bir görüntü sunuyor.

Dış aydınlatması kadar tasarımı ve dokusuyla da özel olan ceketin dış kumaşı optik dokuyu korumak için elyaftan yapılmış. Bu aynı zamanda ışığın içerden geldiğini gösteren bir derinlik algısı da yaratmış. İç zarda ise hava koşullarından korumak için alüminyum kaplama kullanılmış.

Nemen LED ceketin fiyatı istek üzerine özel olarak üretildiği için biraz pahalı olsa da 3000 $ (2400 €) ergonomik ve özel bir tasarım olarak oldukça dikkat çekiyor.

aydinlatmayi-tasarim-olarak-sunan-ceket-nemen-LED-coat (1) aydinlatmayi-tasarim-olarak-sunan-ceket-nemen-LED-coat (2) aydinlatmayi-tasarim-olarak-sunan-ceket-nemen-LED-coat (3) aydinlatmayi-tasarim-olarak-sunan-ceket-nemen-LED-coat

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı