MODD/report
ayrilmaz-ikili-hali-ve-masayi-bulusturan-tasarim

Ayrılmaz İkili Halı ve Masayı Buluşturan Tasarım

1 Ağustos 2014 • FİKİR VE YARATICILIK, REPORT

Bir odaya girdiğinizde en dikkat çeken şeyler orta masalar ve halılardır. Odanın tam ortasında duran bu nesneler tasarımına ve şekline göre ortama ya harika bir hava katar ya da ortamı boğar.

İngiliz tasarımcı Alessandro Isola bunu bilerek farklı ve yaratıcı bir fikir için kolları sıvamış ve bu iki nesneyi birleştirmenin bir yolunu bulmuş. Kıvrılmış halıdan sehpaya uzanan bir tasarım geliştiren Isola, Stumble Upon Carpet Table isimli ürünü geliştirmiş. Açıları, kontrastı ve tasarımı ile gerçekten kusursuz olan Stumble Upon Carpet Table hem halı özelliklerini hem de sehpanınkileri taşımakta.

Yumuşak iç yüzeyini, altındaki sert dokuyla tamamlayan Stumble Upon Carpet Table, istediğiniz kenarlardan, istediğiniz boyutta kıvırmanıza olanak sağlıyor. Henüz tasarım aşamasında olan ürün satışa çıktığında epey tutulacağı kesin. Ürünü ve tasarımcının diğer ürünlerini incelemek için Stumble Upon Carpet Table linkini tıklayabilirsiniz.

 ayrilmaz-ikili-hali-ve-masayi-bulusturan-tasarim (1) ayrilmaz-ikili-hali-ve-masayi-bulusturan-tasarim (2) ayrilmaz-ikili-hali-ve-masayi-bulusturan-tasarim (3) ayrilmaz-ikili-hali-ve-masayi-bulusturan-tasarim (4)

 

 

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı