MODD/report
bayanlara-ozel-benefit-imzali-citroen

Bayanlara Özel Benefit İmzalı Citroen

6 Ocak 2014 • MARKA VE PAZARLAMA, REPORT

Bayanlara Özel Benefit İmzalı CitroenBirçok kadının hayalidir pembe bir araba. Belki ticari düşünce belki yeterli cesaretin olmamasından pek de bu renk ve tasarım araçları etrafta göremiyoruz. Ancak Fransız markası Citroen’in İngiltere ayağı, kozmetik şirketi Amerikan Benefit Cosmetics ile işbirliği yaparak bayanlara özel bir Citroen DS3 tasarladı.

Bayanlara Özel Benefit İmzalı Citroen

Bayanlara özel olan aracın rengi tabi ki pembe, araç üzerindeki ve içerisindeki detaylar ise son derece dikkat çekici. 2 farklı ülkeyi temsil eden araç, Fransız markası olan arabayı ve araç üzerindeki yapıştırmalarla Amerika’yı, İngiltere’de temsil ediyor.

Orijinal aksamda bir değişiklik yapılmazken dış led aydınlatmalar, stickerlar ve sarı çizgiler aracın dış aksamına eklenmiş özellikler. Aracın içerisi ise tam anlamıyla bayanlara özel tasarlanmış. Araç içi paspastan kolluklara, arka koltuk minderlerinden direksiyon rengine her şey kadınlara yönelik düşünülmüş ve uyarlanmış. Daha fazla fotoğraf için linki tıklamanızı öneririz.

 Bayanlara Özel Benefit İmzalı Citroen Bayanlara Özel Benefit İmzalı Citroen Bayanlara Özel Benefit İmzalı Citroen Bayanlara Özel Benefit İmzalı Citroen Bayanlara Özel Benefit İmzalı Citroen Bayanlara Özel Benefit İmzalı Citroen

 

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı