MODD/report
betonik-fikirler-proje-yarismasina-kayitlar-basladi

Betonik Fikirler Proje Yarışmasına Kayıtlar Başladı

20 Şubat 2014 • REPORT, YARIŞMALAR

Yapı malzemeleri üreticisi Betonsa ve Akçansa’nın düzenlediği, çimento ve betonun önemini vurgulamak amacıyla yapılan ve bu yıl 5’incisi düzenlenen “Beton’da Farkındalık Yarat, Yaşama Renk Kat” yarışmasına kayıtlar başladı. 2 ile 4 kişilik gruplar halinde katılabileceğiniz yarışmanın kazanan grubuna iPad, 2. ve 3. gruba ise iPad mini hediyeler verilecek. Yarışmanın ödül töreni 14 Mayıs’ta yapılacak.

Proje konusu Yeni konut veya işyeri alacak kişilerde betonun markasını sorgulatacak, bilinci artıracak ve farkındalık yaratacak çözümler üretmek. Sürdürülebilir gelecekte çimento ve betonun önemini vurgulayan, farklı disiplinlerde pazarlama projeleri geliştirmek olan yarışmada Prof. Dr. Mehmet Ali Taşdemir, Sabancı Üniversitesi Yönetici Geliştirme Birimi Direktörü Dr. T. Cüneyt Evirgen, Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen Ocakoğlu, Marka Danışmanı Temel Aksoy ve Akçansa Genel Müdürü Hakan Gürdal jürilik yapacak. Hatırlatalım yarışmaya son katılım tarihi 5 Mart.

Yarışmaya katılmak ve detaylı bilgi almak için yarışmanın Facebook sayfasını veya firmanın internet sayfasını linkler üzerinden takip edebilirsiniz.

 Betonik Fikirler Proje Yarışmasına Kayıtlar Başladı

 

 

 

 

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı