MODD/report
Bu Metro Treninde BMW İmzası Var

Bu Metro Treninde BMW İmzası Var

2 Nisan 2014 • MARKA VE PAZARLAMA, REPORT

BMW dendiği zaman hepimizin aklına son teknoloji, konforlu araba markası geliyor öyle değil mi? Ama BMW sandığımızdan farklı projelere de imza atmak için fırsatları hiçbir zaman kaçırmıyor.

Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur’da, Klang Vadisine doğru yeni tasarlanan ve 2017 yılında bitmesi planlanan 3 hatlı metro hizmeti için çalışmalar başladı. Buraya kadar her şey normal gözüküyor, ancak ilginç olan metro hattının trenlerinin Siemens, Designworks USA ve BMW ortak çalışmalarıyla şekilleniyor olması. Metroların daha şık ve dikkat çekici olması için trenlerin içi ve dışı üzerinde çalışmalar yapan marka, dekoratif iç paneller ve dış tasarımıyla kendi imzasını hissettiriyor.

BMW kalitesi ve dokunuşunu metroda hissetmek farklı bir deneyim olsa da öncelik her zaman olduğu gibi güvenliğe veriliyor. LED ışıklar, engelliler için rehber ışıklar, uyarı sesleri, paslanmaz çelik malzemeler ve geri dönüşümlü bir Tren olarak hem çevreci, hem güvenli hem de göz alıcı. ABD BMW Group Tasarım ekibi başkanı Laurenz Schaffe proje için “Bu kendine güven, teknolojik liderlik, ilerleme ve güvenliğin sembolize edilişidir” açıklamasını yapıyor.

Bu Metro Treninde BMW İmzası Var Bu Metro Treninde BMW İmzası Var Bu Metro Treninde BMW İmzası Var

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı