MODD/report
bu-otelde-size-sarki-sozleri-eslik-ediyor

Bu Otelde Size Şarkı Sözleri Eşlik Ediyor

16 Eylül 2014 • REPORT, YAŞAM VE STİL

Berlin’de bulunan Nhow Berlin oteli sahip olduğu bilinirliği artırmak için oldukça eğlenceli ve güzel bir yola başvurdu ve Spree Nehri’nin kenarındaki bu oteli Avrupa’nın ilk müzik oteline çevirdi.

Her türlü yerde şarkı sözlerinin eşlik ettiği bu otelde asansör beklerken ya da resepsiyona uğrarken bile iyi konumlandırılmış yerlerde şarkı sözlerinin sizi sardığını göreceksiniz. Şarkının o nesneyle ilgili sözü, hangi şarkı olduğu ve yılının not olarak düşüldüğü bu otelde kendinizi bir şarkıcı ya da DJ hissetmeniz oldukça yüksek ihtimal. Oteli incelemek isterseniz Nhow linkini tıklayabilirsiniz.

bu-otelde-size-sarki-sozleri-eslik-ediyor (1) bu-otelde-size-sarki-sozleri-eslik-ediyor (2) bu-otelde-size-sarki-sozleri-eslik-ediyor (3) bu-otelde-size-sarki-sozleri-eslik-ediyor (4) bu-otelde-size-sarki-sozleri-eslik-ediyor (5) bu-otelde-size-sarki-sozleri-eslik-ediyor (6) bu-otelde-size-sarki-sozleri-eslik-ediyor (7) bu-otelde-size-sarki-sozleri-eslik-ediyor (8) bu-otelde-size-sarki-sozleri-eslik-ediyor (9) bu-otelde-size-sarki-sozleri-eslik-ediyor (10) bu-otelde-size-sarki-sozleri-eslik-ediyor (11)

 

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı