MODD/report
bu-reklam-internet-hizinizi-sorgulamaniza-neden-olacak

Bu Reklam İnternet Hızınızı Sorgulamanıza Neden Olacak

4 Haziran 2014 • MARKA VE PAZARLAMA, REPORT

Mobile TeleSystems, Rusya’da önemli bir mobil internet sağlayıcısı. İş internet reklamı yapmak olunca sosyal medyayı kullanarak, dikkat çekici bir yöntem kullanmak da kaçınılmaz oluyor.

BBDO Rusya ile çalışan , internet hızlarını göstermek ve dikkat çekmek için gerçekten de yaratıcı bir yola başvuruyorlar. Rusya’nın en ünlü ve seksi kızları arasında sayılan Victoria Bonya, Alena Vodonaeva ve Anna Sedokova ile anlaşan marka, bu güzel ve dikkat çekici kızların Instagram hesaplarını reklam için kullanma kararı almış.

En çok dikkat çeken #sexy #oiled #myself #six #hot #naked #pumpedup #guys #red #latex #ass #withanimals #cat #bear #horse #crazy #positions #wow #amazing #ohmygod gibi hashtagli dikkat çeken birçok fotoğrafı ünlü isimlerin hesaplarına ekleyen ve bu fotoğrafları da sanki internette sorun varmış gibi gösteren marka, binlerce yorum ve beğeniden sonra sloganını ve amacını gene aynı sayfa üzerinden takipçilere duyuruyor, “Yavaş bağlantı merak için bir engeldir, bu engele takılmak istemiyorsanız Mobil TeleSystems 4G internet kullanın”.

Kampanya bu reklamla 1,6 milyon meraklı ziyaretçinin ilgisini çekti ve bu sayı zamanla 3 milyona ulaştı. BBDO Rusya ve Mobile TeleSystems bize gösteriyor ki, reklamın iyisi kötüsü olmadığı gibi yöntemi ve sınırı da yoktur.

bu-reklam-internet-hizinizi-sorgulamaniza-neden-olacak

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı