MODD/report
buyukluk-degil-islev-onemli-sozunu-kanitlayan-daire

Büyüklük Değil İşlevi Önemli Sözünü Kanıtlayan Daire

3 Şubat 2014 • REPORT, YAŞAM VE STİL

Geçtiğimiz günlerde Varşova’da tamamlanan “dünyanın en dar evi”nden sonra  “Uriel Fogué”,“Eva Gil”, “Carlos Palacios” adındaki üç mimarın “Elii” olarak adlandırdıkları tasarım dar alanlarda maksimum faydanın nasıl olacağını en güzel şekilde bizlere gösteriyor.

Küçük bir Madrid evinin duvarlarından tavanına kadar her noktasını en doğru ve akıllı şekilde tasarlayan Elii, hamak, kitaplık, salıncak ve masa gibi akla gelen her şeyi evin içine gizlemeyi başarmış. Tiyatro sahnesi gibi dar ama kullanışlı bir alan yarattıklarını söyleyen tasarımcılar, sürekli değişimi ve yeniliği vurgulayan bir yapı oluşturmak istediklerini söylüyorlar.

Büyüklük Değil İşlevi Önemli Sözünü  Kanıtlayan Daire Büyüklük Değil İşlevi Önemli Sözünü  Kanıtlayan Daire Büyüklük Değil İşlevi Önemli Sözünü  Kanıtlayan Daire Büyüklük Değil İşlevi Önemli Sözünü  Kanıtlayan Daire Büyüklük Değil İşlevi Önemli Sözünü  Kanıtlayan Daire Büyüklük Değil İşlevi Önemli Sözünü  Kanıtlayan Daire Büyüklük Değil İşlevi Önemli Sözünü  Kanıtlayan Daire Büyüklük Değil İşlevi Önemli Sözünü  Kanıtlayan Daire Büyüklük Değil İşlevi Önemli Sözünü  Kanıtlayan Daire

 

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı