MODD/report
carl’s-jr.-charlotte-mckinney’li-super-bowl-reklamini-yayinladi

Carl’s Jr. Charlotte McKinney’li Super Bowl Reklamını Yayınladı

26 Ocak 2015 • MARKA VE PAZARLAMA, REPORT

Super Bowl reklamları birer birer yayınlanmaya başlıyor. Dove’un ardından şimdi de Carl’s Jr. Super Bowl reklamının uzun versiyonunu yayınladı. 72andSunny imzası taşıyan reklam filmi geçtiğimiz yılın en çok beğenilen Super Bowl reklam filmi “Puppy Love”ın yönetmeni Jake Scott tarafından yönetilmiş. Beklenildiği üzere yine şaşırtmayan Carl’s Jr. Hamburger yemeyi seven neredeyse çıplak denecek bir model ile karşımızda.

Bu sefer ki kampanyanın yıldızı ise yeni Kate Upton olarak nitelendirilen model Charlotte McKinney. Ayrıca hazırlanan bu reklam filmi, fast food zincirinin Batı Yakası pazarlarında yayınlanacak.

Filmin içeriğine gelecek olursak; “Au Naturel” adı verilen film, McKinney’nin çıplak bir şekilde bir pazarda dolaşıyormuş izlenimini vererek başlıyor. Tabi ki pazardaki sıradan objeler, McKinney’nin mahrem yerlerini kapatıyor. Fakat reklam filminin finali hiçte beklenilen gibi olmuyor.

carl’s-jr.-charlotte-mckinney’li-super-bowl-reklamini-yayinladi

İlişkili Haberler

One Response to Carl’s Jr. Charlotte McKinney’li Super Bowl Reklamını Yayınladı

  1. […] önce de yaptığı erotik ve dikkat çekici reklamlarla birçok kez konu olan Carl’s JR, kendinden söz ettirecek bir reklama daha imza attı. The Most American Thickburger ürünü için […]

« »

Yukarı