MODD/report
ces-fuarina-damga-vuracak-ikinci-nesil-elektronik-ceket-visijax

CES Fuarı’na Damga Vuracak İkinci Nesil Elektronik Ceket “Visijax”

5 Ocak 2015 • FİKİR VE YARATICILIK, REPORT

Dünyanın en büyük tüketici elektronik fuarı yarın CES (Consumer Electronics Show) Las Vegas’ta başlıyor. Tüm dünyanın ilgisini üzerine çeken, elektronik ve teknoloji meraklılarının katıldığı fuar bu yıl da oldukça dikkat çekici projeleri bizlere sunuyor.

Özellikle geçtiğimiz yıla damgasını vuran giyilebilir teknolojinin ön planda olacağı CES 2015’te bazı tasarımlar şimdiden ilgi odağı oldu bile. Visijax 2. nesil elektronik ceket, sahip olduğu donanım ve özellikler sayesinde özellikle bisiklet kullanıcıları başta olmak üzere birçok spor dalına hitap ediyor. IMASS dönüş göstergeleri, LED aydınlatmaları, bantlanmış dikişleri ve teflon kaplı yüzeyi ile ıslanmayan ve kir tutmayan ceket son derece kullanışlı ve güvenli bir spor ve sürüş imkânı sunuyor.

Daha başlamadan dikkatleri üzerine çeken CES Fuarı, bakalım Visijax gibi başka hangi yaratıcı ve işlevsel ürünleri bizlere sunacak?

ces-fuarina-damga-vuracak-ikinci-nesil-elektronik-ceket-visijax (1) ces-fuarina-damga-vuracak-ikinci-nesil-elektronik-ceket-visijax

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı