MODD/report
Çocukken Boşa Çabaladımızı Gösteren Kumdan Kaleler

Çocukken Boşa Çabaladığımızı Gösteren Kumdan Kaleler

24 Mart 2014 • REPORT, YAŞAM VE STİL

Kumdan kaleler yapmak hepimizin çocukluğunda denediği uğraşlardandır, ama kabul edelim çoğumuz için bu aktivite kovayla kuma saplanan şekillerden öteye gidememiştir. (Genelde de bu süreç tekmeyle o kuleyi devirmekle sonuçlanırdı.)

İşte çocukluğu bizim gibi geçmeyen ve gerçek yetenekle donatılmış bazı kişiler, Amerika Storyland Park’ta yaptıkları heykellerle görenleri büyülüyorlar. Birçok klasiği kumla yeniden canlandıran bu yaratıcıların eserlerini de fotoğrafçı “Michelle Champaz Blacky” imzalayarak adeta bize nispet olsun diye yayınlamış.

İşte imrenerek bakılacak kum heykeller.

Çocukken Boşa Çabaladımızı Gösteren Kumdan Kaleler Çocukken Boşa Çabaladımızı Gösteren Kumdan KalelerÇocukken Boşa Çabaladımızı Gösteren Kumdan KalelerÇocukken Boşa Çabaladımızı Gösteren Kumdan KalelerÇocukken Boşa Çabaladımızı Gösteren Kumdan KalelerÇocukken Boşa Çabaladımızı Gösteren Kumdan KalelerÇocukken Boşa Çabaladımızı Gösteren Kumdan KalelerÇocukken Boşa Çabaladımızı Gösteren Kumdan KalelerÇocukken Boşa Çabaladımızı Gösteren Kumdan KalelerÇocukken Boşa Çabaladımızı Gösteren Kumdan KalelerÇocukken Boşa Çabaladımızı Gösteren Kumdan KalelerÇocukken Boşa Çabaladımızı Gösteren Kumdan Kaleler

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı