MODD/report
deniz-ve-kum-sadece-tatil-degildir

Deniz ve Kum Sadece Tatil Değildir

6 Mayıs 2014 • REPORT, YAŞAM VE STİL

Yazın geldiği ya da gelmeye çalıştığı bugünlerde birçoklarının hayali kumsal ve denizdir.  En güzel tatil planlarını kum ve deniz üzerine kuranların dışında bazıları için kum ve deniz, sanat yapmak anlamına geliyor.

Kum sanatı diyebileceğimiz birçok çalışmayı gördük daha önce, kumdan kale diye başlayan ama sanat eserine dönüşen bu çalışmalara son olarak da 3D çizimler eklendi. Sanatçı “Ben Harkins” plajda eğlence kavramına değişiklik getiriyor ve geometrik desenlerle bizleri 3D dünyasına davet ediyor.

Yapması gerçekten uğraş gerektiren bu yaratıcı ve güzel çalışmalar maalesef ki bir gel-gitle yok oluyor. Ancak görünen o ki Harkins için gerçek motivasyon hep kalıcı oluyor.

deniz-ve-kum-sadece-tatil-degildir (1) deniz-ve-kum-sadece-tatil-degildir (2) deniz-ve-kum-sadece-tatil-degildir (3) deniz-ve-kum-sadece-tatil-degildir (4) deniz-ve-kum-sadece-tatil-degildir (5) deniz-ve-kum-sadece-tatil-degildir (6) deniz-ve-kum-sadece-tatil-degildir (7) deniz-ve-kum-sadece-tatil-degildir (8) deniz-ve-kum-sadece-tatil-degildir (9) deniz-ve-kum-sadece-tatil-degildir (10)

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı