MODD/report
"Drift Triking"in Yeni Gözdesi "Verrado"

“Drift Triking”in Yeni Gözdesi “Verrado”

7 Nisan 2014 • FİKİR VE YARATICILIK, REPORT

Çılgın ve yaratıcı ürünlerin bulunduğu Kickstar’ın yeni gözdesi “Verrado Electric Drift Trike”. Üç tekerlekli ve elektrikli bir bisiklet olan Verrado, büyük bir drift heyecanı sunuyor.

Çocukların üç tekerlekli bisikletinden farklı olarak gayet dayanıklı ve elektrik motorlu olan Verrado, Amerika’da hızla büyüyen “Drift Triking” isimli bir spor dalının varlığıyla geliştirildi. Normalde motorsuz yokuş aşağı yapılan yarış Verrado ile şekil değiştirecek gibi görünüyor.

Alüminyumdan yapılan araç, güçlü bir disk frene ve güçlü programlanabilir elektrikli motora sahip. BMX ön teker ve PVC borularla da son halini alan Verrado, 3 saatlik şarj ile 45 dakika (veya 12 km) yol yapabilmektedir. (Tabi ki bu süre kullanıma göre değişiyor.) Local Motors Phoenix Microfactory’da yapılan kasa, elektrik motoruna kavuşarak son haline bürünmektedir. Ürünü incelemek için Kickstar linki tıklayabilirsiniz.

"Drift Triking"in Yeni Gözdesi "Verrado" "Drift Triking"in Yeni Gözdesi "Verrado" "Drift Triking"in Yeni Gözdesi "Verrado"

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı