MODD/report
egzotik-bir-goruntu-icin-hayvan-baslari-gerekmez

Egzotik Bir Görüntü İçin Hayvan Başları Gerekmez

22 Şubat 2014 • FİKİR VE YARATICILIK, Genel, REPORT

Avcılık dediğimizde birçoğumuzun zihninde canlanan sahne şudur. Bir kır veya orman evi, duvara asılı tüfekler ve o tüfeklerle avlanarak öldürülen ve duvarda süs olarak kullanılan doldurulmuş kafaları. Bu sporu farklı bir açıdan değerlendiren Avusturya’lı Andreas Schweiger çok sevdiği bisiklet sporunu avcılığın akıllarda yer eden bu sahnesiyle birleştirmiş.

UPCYCLE Fetiş isimli eğlenceli projesinde, tüm bir duvarı kaplayan ve boynuzlu hayvan başlarına benzeyen bu boynuzlu bisiklet selelerini sergiliyor. Askı olarak kullandığı bu sele başları görsel olmanın yanı sıra işlevsel bir özellik de sunuyor. Gerçek hayvan başlarından daha yaratıcı ve faydalı olan, üstelik herhangi bir canlıya zarar vermeden yapılan bu sergi çok daha sportif bir amaca hizmet ediyor.

Egzotik Bir Görüntü İçin Hayvan Başları Gerekmez Egzotik Bir Görüntü İçin Hayvan Başları GerekmezEgzotik Bir Görüntü İçin Hayvan Başları Gerekmez Egzotik Bir Görüntü İçin Hayvan Başları GerekmezEgzotik Bir Görüntü İçin Hayvan Başları Gerekmez Egzotik Bir Görüntü İçin Hayvan Başları GerekmezEgzotik Bir Görüntü İçin Hayvan Başları Gerekmez Egzotik Bir Görüntü İçin Hayvan Başları Gerekmez Egzotik Bir Görüntü İçin Hayvan Başları Gerekmez

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı