MODD/report
facebook-olmadan-99-gun-yasayabilir-misiniz

Facebook Olmadan 99 Gün Yaşayabilir Misiniz?

18 Temmuz 2014 • Genel, REPORT, YAŞAM VE STİL

Sosyal Medya’nın insanların hayatlarının büyük bir bölümünü işgal ettiğini, hatta insanların hayatlarını ona göre yaşadığını birçok araştırma, gözlem ve reklamla defalarca kez gördük. Bunun ne kadar farkında olsak da bu platformlardan uzak durmak her geçen gün gittikçe zorlaşmakta, kapanan hesaplar 1 hafta içinde geri açılmakta.

İşte bunu gören ve insanlara kendi deyişleri ile “özgürlüğü sunanHollandalı bir sivil toplum grubu, sizi tam 99 gün Facebook’tan kurtarıyor ve hayatınızı size geri sunuyor. Paylaşımlar, beğeniler ve arkadaşlıklar olmadan 99 gün geçirme imkânını sunan 99daysoffreedom programı sizi aynı zamanda istatistiki bir deneye de tabi tutuyor.

Öncelikle birkaç dakikanızı ayırıp siteye giriyor ve programı bilgisayarınıza kuruyorsunuz, daha sonra gerekli yerleri dolduruyor ve mutluluk anketine katılıyorsunuz.  Daha sonra ise 99 gün gerçek hayatı ve özgürlüğü geri sayım eşliğinde yaşıyorsunuz. Siteyi denemek ister misiniz bilemeyiz ama sosyal medya özgürlüğünü sunan bu deneyimi yaşamak isterseniz 99daysoffreedom linkini tıklayabilirsiniz.

facebook-olmadan-99-gun-yasayabilir-misiniz

 

 

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı