MODD/report
facebookta-gecmiste-bugun-ne-yaptiginiza-artik-bakabilirsiniz

Facebook’ta “Geçmişte Bugün” Ne Yaptığınıza Artık Bakabilirsiniz

25 Mart 2015 • ONLINE DÜNYA, REPORT

Özellikle yeni yıl dönemlerinde ve doğum günlerinde Facebook tarafından sunulan geçmiş yıllarda ne yaptığımıza dair yolculuklar, Facebook tarafından yeni bir özellik olarak kullanıcılara sunuluyor On This Day.

Tarihte bugün” şeklinde çalışan sistem bulunduğunuz güne ait geçmiş yıllardaki paylaşımlarınızı size gösteriyor. Tabi ki ne kadar eski Facebook kullanıcısıysanız o kadar fazla ileti ve paylaşım karşınıza çıkıyor ve size kısa bir geçmişe yolculuk yaptırıyor. Facebook üstelik eski paylaşımlarınızı tekrar paylaşma imkanını da bize sunuyor.

Haber Akışının ol tarafında yer alan “On This Day”i incelemek için On This Day bağlantısını tıklamanız veya facebook.com/onthisday adresine girmeniz gerekiyor. Bu yenilik şu an için tüm kullanıcılara açılmasa da kısa bir süre sonra birçok geçmişe dönük paylaşımın haber akışında karşımıza çıkacağına kesin gözüyle bakabiliriz.

facebookta-gecmiste-bugun-ne-yaptiginiza-artik-bakabilirsiniz (1) facebookta-gecmiste-bugun-ne-yaptiginiza-artik-bakabilirsiniz

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı