MODD/report
ferrariden-ozel-musterilere-en-ozel-tasarim-ferrari-sergio

Ferrari’den Özel Müşterilere Özel Tasarım “Ferrari Sergio”

1 Kasım 2014 • MARKA VE PAZARLAMA, REPORT

Dünya kadar paranız da olsa belli şartları yerine getiremezseniz alamayacağınız bir markadır Ferrari. Zaman zaman özel müşterilerine özel araçlar üreten marka bu özel seriye bir yenisi daha ekledi ve sadece davetiye ile satacağı Ferrari Sergio modelini geçtiğimiz gün tanıttı.

4,5 litre ve 562 beygir gücündeki V8 motora sahip bu tasarım harikası araç 0’dan 100 km hıza 3,4 saniyede ulaşıyor. Sadece 6 kişi için üretilecek olan bu araç ABD, Avrupa ve Asya’daki şanslı kişilere sunulacak. Aracın bedelinin ise yaklaşık 2,5 milyon dolar olacağı düşünülüyor.

İşte 6000 rpm torkluk canavar Ferrari Sergio.

ferrariden-ozel-musterilere-en-ozel-tasarim-ferrari-sergio (1) ferrariden-ozel-musterilere-en-ozel-tasarim-ferrari-sergio (2) ferrariden-ozel-musterilere-en-ozel-tasarim-ferrari-sergio (3) ferrariden-ozel-musterilere-en-ozel-tasarim-ferrari-sergio (4) ferrariden-ozel-musterilere-en-ozel-tasarim-ferrari-sergio (5) ferrariden-ozel-musterilere-en-ozel-tasarim-ferrari-sergio (6) ferrariden-ozel-musterilere-en-ozel-tasarim-ferrari-sergio (7) ferrariden-ozel-musterilere-en-ozel-tasarim-ferrari-sergio (8)

İlişkili Haberler

One Response to Ferrari’den Özel Müşterilere Özel Tasarım “Ferrari Sergio”

  1. […] son olarak çıkardığı Ferrari Sergio modelinden sonra marka şimdi de bir başka tasarımla karşımıza çıkıyor. Abu Dabi’de […]

« »

Yukarı