MODD/report
fijide-demirleyen-yuzen-bar-cloud-9

Fiji’de Demirleyen Bar “Cloud 9”

20 Temmuz 2015 • REPORT, YAŞAM VE STİL

Pasifik Okyanusunun güneyinde bulunan ve bir dizi adadan oluşan Fiji Adaları Cumhuriyeti, Cloud 9 benzersiz bir kavramı içinde barındırıyor. 322 adadan ve 522 adacıktan oluşan Fiji Adaları Cumhuriyeti’nde ulaşım teknelerle sağlanıyor. Böyle bir zorunluluk karşısında hem çözüm hem de alternatif bir eğlence mekanı olmak isteyen Cloud 9 tasarım da Fiji’de benzersiz bir kavram ortaya çıkarıyor.

Pasifik Okyanusu’nun ortasında demirlemiş şekilde bekleyen Cloud 9, turkuaz ve şeffaf su ile çevreli Fiji’de benzeri olmayan bir deneyim yaşatıyor. Özel parti ya da eğlence organizasyonları için tasarlanan Cloud 9, bulunduğu doğa ile gelenleri adeta dünyadan soyutluyor.

fijide-demirleyen-yuzen-bar-cloud-9 (1) fijide-demirleyen-yuzen-bar-cloud-9 (2) fijide-demirleyen-yuzen-bar-cloud-9 (3) fijide-demirleyen-yuzen-bar-cloud-9 (4) fijide-demirleyen-yuzen-bar-cloud-9 (5) fijide-demirleyen-yuzen-bar-cloud-9 (6) fijide-demirleyen-yuzen-bar-cloud-9 (7) fijide-demirleyen-yuzen-bar-cloud-9 (8) fijide-demirleyen-yuzen-bar-cloud-9 (9) fijide-demirleyen-yuzen-bar-cloud-9 (10) fijide-demirleyen-yuzen-bar-cloud-9

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı