MODD/report
googledan-yeni-uygulama-google-allo

Google’dan Yeni Uygulama Google Allo

3 Ekim 2016 • ONLINE DÜNYA, REPORT

Geçtiğimiz günlerde 18.yaş gününü kutlayan Google yeni uygulamalarına ve hizmetlerine ara vermeden devam ediyor. Google şimdi de Allo isimli mesajla uygulamasını tanıttı ve kullanıcıya sundu. Özellikle WhatsApp için ciddi bir rakip olabilecek Google Allo şimdiden ciddi indirme oranlarına ulaştı.

Sadece yazışma ve konuşma uygulamasından farklı olarak çalışma esnasında veya yoldayken de hızlı cevaplar verebilmeyi sağlayan Google Allo aynı zamanda kişisel bir Google asistanı. Çıkartma paketleri bulunan ve sadece parmak hareketleriyle kişiselleştirilen yazışmalar ve bir uygulamada olması gereken her şeyi barındıran Google Allo, Google Asistan ile tüm Google hizmetlerini de bir araya getirebiliyor. Uygulama böylelikle çok daha hızlı iletişim, planlama ve iş yapabilmeyi sağlıyor.

Google Play Store’dan 1 milyondan defadan fazla indirildiği belirtilen uygulamaya hem iOS hem de Andorid kullanıcıları ulaşabiliyor. Siz de GooglePlay veya iTunes linklerinden size uygun olanı tıklayarak Google Allo uygulamasını indirebilirsiniz.

googledan-yeni-uygulama-google-allo

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı