MODD/report
Haftanın Reklam Ajansı "72andSunny"

Haftanın Reklam Ajansı “72andSunny”

24 Mart 2014 • MARKA VE PAZARLAMA, REPORT

Haftanın Reklam Ajansı "72andSunny" Dünya’nın en önde gelen ve bilinen reklam ajansları arasında bulunan “72andSunny” bizlerin de favori isimleri arasında yer alıyor. Playa Vista, Los Angeles bulunan ajans California güneşinde yaratıcı ve eğlenceli reklamlar çekerken, başarılı ve yaratıcı ekibiyle pek de zorlanmıyordur muhtemelen.

Unıted Colors Of Benetton, Busch Beer, Call of Duty, Discovery Channel, ESPN, Google, Nike, Samsung, Carl’ın Jr, Activision, Smirnoff , Starbucks, Sonos, Hardee’s gibi dünyaca ünlü firmalar için dünya genelinde beğenilmiş, bilinen reklamları çeken ajans, yaratıcılığını birçok alanda göstermiş ve kendini kanıtlamıştır. (Bilgisayar oyunlarından modaya, içkiden sosyal sorumluluk alanlarına çok geniş bir yelpazeye sahip.)

Haftanın Reklam Ajansı "72andSunny"Birçok farklı alanda başarılı işler çıkaran 72andSunny, 72u isimli bir ajansı da yeni elemanlarını geliştirmek ve bünyesinde çalıştırmak için aracı olarak kullanıyor. Burada deneyim kazanan yeni yetenekler daha sonra asıl şirkete transfer edilebiliyor.

Matt JARVIS ajansı “modern doğmuş bir şirketiz, değişimin öncelikli parçalarından birisi de modern olmaktır” sözleriyle anlatıyor.

Sadece 10 yıllık bir ajans olan 72andSunny’i bu günlere getirenler tabi ki kurucu isimler. Ajansın önde gelen isimleri; John KAZAN Kurucu ve Genel Müdür, Glenn COLE Kurucu ve Yaratıcı Grup Başkanı, Matt JARVIS  Strateji Direktörü, Robert NAKATA Tasarım Direktörü, Evin SHUTT Genel Müdür. Başta bu isimler olmak üzere bu isimlerle çalışan ve mutfağın tamamını oluşturan California ofisindeki 120 yaratıcı kişiyi de buradan tebrik ediyoruz.

Haftanın Reklam Ajansı "72andSunny" Haftanın Reklam Ajansı "72andSunny"

Reklam ajansının kendi web sitesini ziyaret etmek isterseniz 72andSunny ve alt kuruluşu diyebileceğimiz 72U linklerini tıklayabilirsiniz.

Haftanın Reklam Ajansı "72andSunny" Haftanın Reklam Ajansı "72andSunny" Haftanın Reklam Ajansı "72andSunny" Haftanın Reklam Ajansı "72andSunny"

 

 

 

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı