MODD/report
haftanin-uygulamasi-magicplan

Haftanın Uygulaması: MagicPlan

8 Ağustos 2014 • ONLINE DÜNYA, REPORT

İş yeri ya da ev neresi olursa olsun taşınmak hem zahmetli hem yorucu bir iştir. Yeni mekanları dekore etmek deneyim istediği kadar, bu anlamda tasarım gözü de gerektirmektedir. Teknolojinin gelişmesi artık bu alanda da işimizi kolaylaştırıyor ve taşınmayla ilgili bir uygulamayı bizlere sunuyor “MagicPlan”.

Taşınma ve yeni eşya almayla ilgili tüm sorunları ortadan kaldıracak olan bu uygulama eşyaları koyacağınız mekânı ve eşyaların boyutlarını sizin için şekillendirip, ölçeklendiriyor. Uygulamayı yükledikten sonra yapmanız tek gereken şey eşyaları dekore etmek istediğiniz odanın fotoğrafını çekmek ve telefona kaydetmek. Daha sonra almak ve kullanmak istediğiniz eşyaları ölçerek oda fotoğrafı üzerinde konumlandırabilirsiniz. Odanızın şekline, rengine ve boyutlarına göre sizi yönlendiren bu uygulama artık herkesi amatör de olsa tasarımcı yapacak gibi gözüküyor.

Bu etkili uygulama şu an için sadece iTunes kullanıcıları tarafından indirilebiliyor. Ancak kısa zaman sonra Android’e de gelmesi bekleniyor. Uygulamayı indirmek ve kullanmak için MagicPlan linkini tıklayabilirsiniz.

haftanin-uygulamasi-magicplan (1) haftanin-uygulamasi-magicplan (2)

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı