MODD/report
haftanin-uygulamasi-mobiett-nasil-giderim

Haftanın Uygulaması : “MobİETT Nasıl Giderim”

9 Mayıs 2014 • ONLINE DÜNYA, REPORT

Bu haftaki uygulamamız, İstanbul’un karmaşık ve kalabalık yollarında nereye nasıl gideceğinizi gösteren “MobİETT Nasıl Giderim”.

İstanbul, büyük ve önemli bir şehir olmasının yanında karmaşık ve kalabalık olma dezavantajını da yanında getiriyor. Birçok kişi İstanbul’da doğup büyümesine rağmen İstanbul’un birçok yerini ve oralara nasıl gideceğini bilmemektedir.

İşte bu sorunu ortadan kaldırmak ve İstanbul dışından gelenlere yardımcı olmak için İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından yapılan MobİETT Nasıl Giderim uygulaması, İstanbul içinde gitmek istediğiniz herhangi bir yere İETT’nin sahip olduğu tüm toplu taşım araçlarının hangisiyle nasıl gidebileceğinizi tarif ediyor.

MobİETT Nasıl Giderim uygulaması, gideceğiniz yere için Otobüs, Metrobüs, Marmaray, Metro, Tramvay, Şehir Hatları, İDO gibi ulaşım araçlarının hangisine binmeniz gerektiği, hangi noktadan aktarma yapmanız gerektiğini size sunuyor.

Çok yararlı ve işlevsel bir uygulama. Eğer siz de bu uygulamayı indirmek ve bu büyük şehirde kaybolmadan rahatça hareket etmek istiyorsanız iTunnes ve Google Play linklerinden uygun olanı tıklayabilirsiniz.

haftanin-uygulamasi-mobiett-nasil-giderim

 

 

 

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı