MODD/report

Hakkımızda

Yaratıcı düşünenlerin yeni platformu…

MODD / Report

Peki Nedir MODD ?

Motivation Of Design Disciplines

hakkimizda-01
Ne yaparız ?

2014’ü konuştuğumuz bu dönemde, en önemli anahtar kelimenin yaratıcılık olduğu şüphesiz bir gerçektir. Bu anlamda, MODD / Report,  dünyadaki bir çok yaratıcı platformda faaliyet gösteren markalar, kişiler ve organizasyonlardan ilham alan yepyeni bir platformdur.
Yaratıcı düşünceyi ve yaşamı birlikte düşünen MODD / Report ruhu, markadan pazarlamaya, fikir ve ilham merkezinden yaratıcı ürünler ve mekanlar kategorilerine kadar, takipçisini her zaman güncel tutmayı, hatta sürekli değişim gösteren dünyamızda, değişimin öncüleri olmasına fırsat tanıyan fikirler ve deneyimler sunacak.

Yaratıcılığınızı bizimle doyuracak, tek bir platformdan dünyaya Report çerçevesinden bakacaksınız. Silikon vadisinde neler oluyor ? Anında öğrenebilecek, Yaşam ve Stil kategorimizde hiç görmediğiniz fotoğrafçılar keşfedecek yada harika mekan konseptlerini sevdikleriniz ile paylaşacaksınız.

Yarışmalar, Eğitim ve Workshop takvimleri, etkinlikler, festivaller ve konferanslar… Yaratıcı düşüncenin destekleneceği tüm platformlar ” Etkinlikler ” kategorimizde olacak. ” Tüh kaçırdım! Eyvah yer kalmamış!” gibi bahanelere sebep vermeden güzelce takip edin deriz…
Gelelim Top 10 kategorimize…

Farklı deneyimler sunmak üzere başlattığımız Top10 ile var olan haberlerin dışında, özgün içerik anlayışı olarak farklı kategorilerde çeşitli haberler yapmaya karar verdik.

Örnek vermek gerekirse, En iyi application websiteleri alanında Top 10, en iyi restorant kurumsal kimlikleri alanında Top 10, en iyi ajans, ofis tasarımları alanında Top 10 vs…
Yukarıdaki haberlerin niteliğinde olacak bu kategorimiz en iyi 10 olarak sizlere hizmet verecek.

Report Club:

Türkiye’den ve dünyadan birçok yaratıcı profesyonel ve iletişim uzmanları ile yapılacak röportajların yer alacağı kategoridir. Kendi özel soru şablonları ve röportaj sunumu olacak bu bölümde, siz de bir çok kişiyi tanıma fırsatı yakalayacak, yaratıcı çözümlerine ve süreçlerine şahit olacaksınız.

Creative Shop ile her şeyiniz farklı olsun…

Yaratıcı alışveriş önerilerinin bulunduğu Creative Shop ile en yeni tasarım ürünlerini keşfedebilir, satın alabilir yada paylaşabilirsiniz. Birçok farklı kategoriden ürünlerin bulunduğu bu bölüm, kreatif düşüncenize yaşam dokunuşu katacak.

Yukarı