MODD/report
incelemekten-yemek-yemeyi-unutacaginiz-masa-tasarimlari

İncelemekten Yemek Yemeyi Unutacağınız Masa Tasarımları

16 Eylül 2014 • TOP 10

Bir evin ve iş yerinin en önemli ihtiyaçlarından birisidir yemek masası. Sevdiklerinizle geçireceğiniz güzel bir yemeğin ve sohbetin belki de yıllarca hem damaklarda hem zihinlerde unutulmaz anılar bırakacağı yerdir sofralar.

Doğum günleri, mumlar veya kutlamalarla özel olan bu anları daha özel kılmanın bir yolu da sahip olduğunuz yemek masasının işlevselliğidir. İşte bu işlevselliğe sahip şık ve şirin olmalarının yanında dikkat çekici de olan stil sahibi 10 yemek masası örneği.

1) Sofrada Piknik Keyfi

incelemekten-yemek-yemeyi-unutacaginiz-masa-tasarimlari (1-1) incelemekten-yemek-yemeyi-unutacaginiz-masa-tasarimlari (1-2) incelemekten-yemek-yemeyi-unutacaginiz-masa-tasarimlari (1-3)

2) Kimsenin kaşığının çatalının karışmayacağı bir masa isteyenler için

incelemekten-yemek-yemeyi-unutacaginiz-masa-tasarimlari (2-1) incelemekten-yemek-yemeyi-unutacaginiz-masa-tasarimlari (2-2)

 

3) Çocuklu aileler için kurtarıcı olabilecek bir tasarım

incelemekten-yemek-yemeyi-unutacaginiz-masa-tasarimlari (3-1) incelemekten-yemek-yemeyi-unutacaginiz-masa-tasarimlari (3-2)

 

4) Klasik ve modern bir arada

incelemekten-yemek-yemeyi-unutacaginiz-masa-tasarimlari (4)

 

5) Sallanmayı sevenler ve çocuk ruhlu olanlar için ideal bir tasarım

incelemekten-yemek-yemeyi-unutacaginiz-masa-tasarimlari (5)

 

6) En yakın dostları unutmamak gerekir

incelemekten-yemek-yemeyi-unutacaginiz-masa-tasarimlari (6-1) incelemekten-yemek-yemeyi-unutacaginiz-masa-tasarimlari (6-2)

 

7) Geometriyi sevenler bu tasarımla ilgilenebilir

incelemekten-yemek-yemeyi-unutacaginiz-masa-tasarimlari (7-1) incelemekten-yemek-yemeyi-unutacaginiz-masa-tasarimlari (7-2)

 

8) Hem köşeli hem yuvarlak masam olsun isteyenlere bu tasarım çözüm olacak

incelemekten-yemek-yemeyi-unutacaginiz-masa-tasarimlari (8-1) incelemekten-yemek-yemeyi-unutacaginiz-masa-tasarimlari (8-2) incelemekten-yemek-yemeyi-unutacaginiz-masa-tasarimlari (8-3)

 

9) Yerim dar diye üzülenlere

incelemekten-yemek-yemeyi-unutacaginiz-masa-tasarimlari (9-1) incelemekten-yemek-yemeyi-unutacaginiz-masa-tasarimlari (9-2)

 

10) Bilardoyu yaşam tarzı olarak benimseyenlere özel

incelemekten-yemek-yemeyi-unutacaginiz-masa-tasarimlari (10-1) incelemekten-yemek-yemeyi-unutacaginiz-masa-tasarimlari (10-2)

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı