MODD/report
ios-8-beta-4-gorucuye-cikti

iOS 8 Beta 4 Görücüye Çıktı

22 Temmuz 2014 • MARKA VE PAZARLAMA, REPORT

Haziran başında tanıtımı yapılan iOS 8, 4’üncü beta sürümünü de yayınladı. Apple tarafından yayınlanan yeni beta sürümde hem eksikler giderildi ve iyileştirmeler yapıldı hem de farklı özellikler sistem içine eklendi. İşte yeni çıkan beta 4 sürümü;

Öncelikle belirtelim ki iOS 8 beta 4’e gelen tüm yenilikler tabi ki iOS 8’i destekleyen iPhone 4S ve üzeri modellerde ve iPhone Touch 5.nesil, iPad 2 ve Retina ekran, iPad Air, iPad Mini’de geçerli.

Tabi ki en büyük yenilik sistem içerisindeki eksiklerin ve hataların giderilmesi olmuş. Bunun dışında kontrol merkezinin tasarımında da ufak değişiklikler yapılmış. Siyah hatlar kaldırılmış ve daha soluk bir hava kazandırılmış.

Ev verileriniz için bir simge kazanan iOS 8, ayrıca mesaj uygulaması için de sözlerinizi yazılı hale getiren dikte özelliği getirilmiş.

12A4331d koduyla çıkan iOS 8 beta 4 sürümünü Over The Air (OTA)  ile telefonunuzda “Ayarlar – Genel – Yazılım – Güncelleme” sırasını izleyerek yükleyebilirsiniz. Hemen belirtelim, iOS 8’in tam anlamıyla bu sonbaharda hazır olması bekleniyor.

ios-8-beta-4-gorucuye-cikti

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı