MODD/report
İrlanda Ruhunu California'ya Taşıyan Ev

İrlanda Ruhunu California’ya Taşıyan Ev

16 Mart 2014 • Genel, REPORT, YAŞAM VE STİL

Geride bıraktıkları şehirleri “Emerald Isle” ruhunu Orange County’de yaşayan bir İrlandalı aile, hasretini çektikleri “İrlanda Evi”ni palmiye ağaçları arasında yükseltiyor.

Palmiye ağaçları arasında Kelt temalı bir ağaç ev projesine giren Chris ve Nicole Staab çifti, İrlanda ruhunu yanlarına taşıyor. Pete Nelson ve ekibi tarafından oluşturulan ağaç ev gerçekten de görenleri büyülüyor.

Merdiveni, şöminesi, el yapımı mobilyaları ve yuvarlak hatlarıyla tam bir İrlanda evi olan bu kulübe, Staab çifti için bir dinlenme mekanı sağlıyor. İrlanda yağmurunu, güneşli bir California gökyüzüne tercih ettiğini dile getiren Chris Staab, “ben bir İrlanda hava esrarkeşiyim” açıklamasını yapıyor.

Aslında proje bir TV kanalı programı aracılığıyla yapılıyor, ancak ortaya çıkan tasarım gerçekten de görülmeye değer.

İrlanda Ruhunu California'ya Taşıyan Ev İrlanda Ruhunu California'ya Taşıyan Evİrlanda Ruhunu California'ya Taşıyan Ev İrlanda Ruhunu California'ya Taşıyan Ev İrlanda Ruhunu California'ya Taşıyan Ev İrlanda Ruhunu California'ya Taşıyan Ev İrlanda Ruhunu California'ya Taşıyan Ev İrlanda Ruhunu California'ya Taşıyan Ev İrlanda Ruhunu California'ya Taşıyan Ev

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı