MODD/report
kamp-ev-konforu-ve-araba-kavramlarini-birlestiren-tasarimlar-truck-a-tecture

Kamp, Ev ve Araba Kavramlarını Birleştiren Tasarımlar “Truck a Tecture”

14 Ağustos 2014 • FİKİR VE YARATICILIK, REPORT

Mobil yaşam, seyahat ve kamp için yepyeni bir deneyim sunan Kaneko, alışılmışın dışında konforu bizlere sunun bir Amerikan showroomu. Prefabrik yapısı ve kolay tasarımı ile dikkat çeken Truck-A-Tecture araçları; ev, kamp ve araba kavramlarını bir araya getiriyor.

Pneumad ile konforu gerçek anlamda sağlayan bu araçlar, sahip oldukları şeffaf pencere ve malzemeleriyle hem hava koşulları ve böceklerden sizi uzak tutacak hem de çevrenizde olan her şeyi görebilme imkanını sağlayacak. Portatif ve konforlu olma konusunda ciddi şekilde yarışan ürünlerden bazıları kendileri hareket edebiliyor.

Özellikle kaldıraç mekanizmasının çok tercih edildiği araçlar, kamp için gerçekten tercih sebebi oluyor. Kelimelerin yetersiz kaldığı, tüm kampçıların dikkatini çeken Truck-A-Tecture ürünlerini incelemek için Kaneko linkini tıklayabilirsiniz.

kamp-ev-konforu-ve-araba-kavramlarini-birlestiren-tasarimlar-truck-a-tecture (1) kamp-ev-konforu-ve-araba-kavramlarini-birlestiren-tasarimlar-truck-a-tecture (2) kamp-ev-konforu-ve-araba-kavramlarini-birlestiren-tasarimlar-truck-a-tecture (3) kamp-ev-konforu-ve-araba-kavramlarini-birlestiren-tasarimlar-truck-a-tecture (4) kamp-ev-konforu-ve-araba-kavramlarini-birlestiren-tasarimlar-truck-a-tecture (5)

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı