MODD/report
killerspin-revolution-tenis-masasi-ve-robotu

Killerspin Revolution Tenis Masası ve Robotu

24 Haziran 2014 • CREATIVE SHOP

Masa tenisi sevenler için yeni nesil bir masa Killerspin’s Revolution tarafından sunuluyor. Ev ya da ofisinizde hem boş anları değerlendirmek hem de bu alanda kendinizi geliştirmek için kullanabileceğiniz bir masa olan Killerspin’s Revolution, klasik masa tenisi masalarından farklı olarak, rulo kaplama mavi yüzeyiyle parlamaları ve yansımaları azaltmaktadır. Hem modern hem de klasik görüntüsü dışında, top atan bir de robot alabilir, kendinize rakip bulabilirsiniz.

Dakikada 100 top atabilen Killerspin’s Revolution Robot, Forehand ve backhand atış yapabilen robot, ister kısa ister uzun atışları sizin seçiminize göre rastgele ya da düzenli atabiliyor.

Ayrı ayrı satılan masa ve robot için Killerspin’s Revolution Masa ve Killerspin’s Revolution Robot linklerini tıklayarak ayrı ayrı inceleyip alabilirsiniz.

killerspin-revolution-tenis-masasi-ve-robotu (1) killerspin-revolution-tenis-masasi-ve-robotu (2) killerspin-revolution-tenis-masasi-ve-robotu (3) killerspin-revolution-tenis-masasi-ve-robotu (4)

 

 

 

 

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı