MODD/report
kirmizi-odullerinin-bu-yilki-kazananlari-belirlendi

Kırmızı Ödülleri’nin Bu Yılki Kazananları Belirlendi

28 Mayıs 2015 • Genel, REPORT, YAŞAM VE STİL

Bu yıl 12.’si düzenlenen Kırmızı Ödülleri dün akşam Zorlu Center PSM’de gerçekleşen bir törenle sahiplerini buldu. Reklam ajanslarının, reklam verenlerin ve çalışanların fikirlerinin ödüllendirildiği Kırmızı Ödülleri’nde bu yıl Kırmızı Bölge ve Kırmızı Ödülleri birleştirildi ve yarışma adayları tek bir kategoride yarıştı.

Gecenin en önemli ödülü Kıpkırmızı Bölge’yi SvStudios, Otizm Vakfı için yaptığı çalışmayla alırken, Kıpkırmızı’nın sahibi ise Jeep Türkiye çalışmasıyla Leo Burnett İstanbul oldu. Katılım rekorunun kırıldığı bu yılki yarışmaya özel ödüller için yapılan başvurular da dahil olmak üzere 1.515 başvuru yapıldı.

Kırmızı Ödülleri linki üzerinden kazananlara ve çalışmaların tamamına bakabilirsiniz. Görsellerdeki kazananlar listesi Kırmızı Ödülleri resmi internet sitesinden alınmıştır.

kirmizi-odullerinin-bu-yilki-kazananlari-belirlendi (1) kirmizi-odullerinin-bu-yilki-kazananlari-belirlendi (2) kirmizi-odullerinin-bu-yilki-kazananlari-belirlendi (3) kirmizi-odullerinin-bu-yilki-kazananlari-belirlendi

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı