MODD/report
lambanizi-yastik-olarak-kullanmayi-dusunur-musunuz

Lambanızı Yastık Olarak Kullanmayı Düşünür Müsünüz?

18 Şubat 2014 • FİKİR VE YARATICILIK, REPORT

Alman tasarımcı Simon Frambach henüz öğrenci, ancak yaratıcılığın yaşla bağlantılı olmadığının da en iyi kanıtı. Simon, “Soft Light” adını verdiği ve köpüklü poliüretandan yapılmış, esnek bir ışık kaynağı tasarladı. Son derece esnek olan bu ürün elastik ve rahat, o kadar ki yastık olarak bile kullanılabiliyor.

Lamba ve yastık kavramlarını tek üründe düşünmemizi imkanlı kılan genç tasarımcı, lamba fikrinden yola çıktığını, ancak işlevsellik üzerine düşündüğünde bu fikre doğru yöneldiğini dile getiriyor. Elastik yapısıyla çok çeşitli yerlere girebilen ve hem yer hem de ergonomik olarak istenilen şekle giren Soft Light, masa başından yastık ucuna kadar her yerde aradığımız konforu sağlayacak gibi gözüküyor. Henüz daha satışta olmayan ürün piyasaya girdiği zaman kuşkusuz çok tercih edilecektir.

Lambanızı Yastık Olarak Kullanmayı Düşünür Müsünüz? Lambanızı Yastık Olarak Kullanmayı Düşünür Müsünüz?Lambanızı Yastık Olarak Kullanmayı Düşünür Müsünüz? Lambanızı Yastık Olarak Kullanmayı Düşünür Müsünüz?Lambanızı Yastık Olarak Kullanmayı Düşünür Müsünüz?

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı