MODD/report
Land Rover ve Virgin Galactic'ten Yüksek Teknoloji İçeren Ortaklık

Land Rover ve Virgin Galactic’ten Yüksek Teknoloji İçeren Ortaklık

16 Nisan 2014 • MARKA VE PAZARLAMA, REPORT

Öncü ruhu, teknolojik yenilik ve macera duygusuyla birleşme kararı alan Land Rover ve Virgin Galactic çığır açan ortaklık için duyurularını Space Ship Two ve Land Rover Discovery birleşimi “New Age of Discovery – Dicovery Consept”  aracı ile yaptı. İkonik tasarım ve mühendisliğin buluştuğu bu göz kamaştıran araç seyahat sınırlarını farklı bir boyuta taşıyor.

Ortaklık Land Rover araçların Virgin GalacticGeleceğin Astronotları”nın günlük yaşamının bir parçası haline gelmesini ve uzay deneyimi yaşayacak herkesin maceraya Land Rover ile başlamasını ifade ediyor. Terminal binasından uzay mekiğine, Mojave Çölü’nden Kaliforniya Virgin Galactic test merkezine kadar her yerde astronotların ayaklarını yerden Land Rover kesecek. Yani Land Rover araçlar 18.000 dönümlük fırlatma tesisinin her yerinde kullanılacak.

İşte Dicovery Consept de bu araçların ilk örneği olarak tanıtıldı. Geleceğin SUV’u olan yeni Discovery transparan bir görünüme sahip. Öyle ki arttırılmış gerçeklik etkisi, kabin önünü sürücü için şeffaf bir görüntüye dönüştürüyor. Ayrıca düşük hızlarda iç panellerde arazinin zorlu şartlarını gösteren bir de panel bulunuyor. Bir nevi sonar sistemi gibi çalışan bu sistem, yolunuzu en zorlu şartlarda bile görmenizi sağlıyor.

Şu an için araç hakkında daha fazla bilgi yok ancak çıkacak araç yeni bir anlaşmanın ilk örneği olarak göz kamaştırıyor.


Land Rover ve Virgin Galactic'ten Yüksek Teknoloji İçeren Ortaklık Land Rover ve Virgin Galactic'ten Yüksek Teknoloji İçeren Ortaklık Land Rover ve Virgin Galactic'ten Yüksek Teknoloji İçeren Ortaklık

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı