MODD/report
LC Waikiki,  Uluslararası Standartlara Göre "Responsive"lendi

LC Waikiki, Uluslararası Standartlara Göre “Responsive”lendi

14 Mart 2014 • MARKA VE PAZARLAMA, REPORT

Özellikle e-ticaret’in tüm dünyada yaygın hale gelmesi, eski – yeni tüm giyim firmalarını bu alanda kendilerini yenilemeye itiyor. Yılların markası LC Waikiki’de e-ticaret ve resmi internet sayfası olan “lcwaikiki.com” adresini uluslar arası standartlara göre yeniledi.

LC Waikiki E–Ticaret Direktörü Salih Yılmaz konuyla ilgili olarak, “Yaptığınız iş teknoloji ile bu kadar iç içe olunca, teknolojik gelişmelerle aynı hızda adımlar atmak kaçınılmaz oluyor. İlk aşamadan günümüze kadar site tasarımımız ile ilgili temel prensibimiz “kullanışlı ve anlaşılır” olmaktı. Bu prensipten hiç ödün vermedik. Müşterilerimizin site ziyaretleri boyunca iyi hatırlayacakları bir zaman dilimi geçirmelerini istiyoruz. Artık tüm kavramlar mobil; alışveriş yapmak, almayı unuttuğumuz bir ürüne göz atmak, fiyat karşılaştırması yapmak. Aklımıza geldiği an mobil cihazımıza el atıyoruz. . Site ziyaretçilerimizin kullandığı veya kullanacağı her bir yeni cihaz tipi için ayrı ayrı adım atmak ve geliştirme yapmak yerine, cihaza duyarlı bir tasarıma (responsive design) geçmeyi tercih ettik” açıklamalarını yaptı.

Responsive altyapısı bulunan yeni site tüm bilgisayar, tablet ve telefonlara uygun olacak şekilde kendini boyutlandırıyor. Daha hızlı ve kolay ulaşım ve site içi dolaşımı sağlayan bu yenilik dışında, LC Waikiki uygulaması da store’larda yerini aldı.

LC Waikiki,  Uluslararası Standartlara Göre "Responsive"lendi

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı