MODD/report
lgden-hobbit-bes-ordunun-savasina-ozel-orta-dunya-yarismasi

LG’den Hobbit: Beş Ordunun Savaşı’na Özel “Orta Dünya” Yarışması

5 Aralık 2014 • DUYURULAR, REPORT, YARIŞMALAR

Efsane film serisi The Lord of the Rings’in küçük kahramanları Hobbit’lerin maceralarının anlatıldığı üçlemenin son filmi Hobbit: Beş Ordunun Savaşı çok kısa bir süre sonra vizyona girecek. Dünya genelinde milyonlarca fanı olan bu seri için LG Electronics de özel bir yarışmayla sevenlerine harika bir fırsat sunuyor.

Benim için orta dünya” isimli internet sitesi üzerinden başlatılan yarışmayla birinci olana LG IMAX 3D’de özel gösterim izleme ve film serilerinin 3D Blu-ray setini kazanma fırsatı sunuyor. Yarışmaya katılmak içinse yapılması gereken tek şey, internet sitesi üzerinden sayfaya girerek 150 kelimeyle ya da çektikleri bir fotoğrafla Orta Dünya’yı ne kadar sevdiklerini anlatmak. Yarışmayı kazanmak içinse Türkiye’nin ilk kadın sinema eleştirmeni Sevin Okyay’ın favorisi olmak gerekiyor.

17 Aralık’ta vizyona girecek olan Hobbit: Beş Ordunun Savaşı filmini özel konuk olarak izlemek ve yarışmaya katılmak için “Benim için orta dünya” linkini tıklayabilirsiniz.

lgden-hobbit-bes-ordunun-savasina-ozel-orta-dunya-yarismasi (1) lgden-hobbit-bes-ordunun-savasina-ozel-orta-dunya-yarismasi

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı