MODD/report

Manifesto

Paylaş – Etkileşim Kur – Güncel Kal – Yeni Kişiler ile Tanış – Merak Et !…

manifesto

Tüketici deneyimlerinin önemli bir belirleyici faktör olduğuna inanıyoruz. Bu sebepten iletşimin yanısıra, etkileşimin peşindeyiz… Çünkü; tek taraflı iletişim yerini karşılıklı paylaşım ortamına bırakmıştır. Çünkü artık sahip olduğundan çok, paylaştığın kadar başarılı olunabileceğine inanıyoruz. Bu sebebten dolayı dünyada yaratıcılığa dair ne varsa, sizlerle paylaşmak için yola çıktık. İlerleyen dönemlerde MODD / Report olarak çeşitli etkinlikler, workshop çalışmaları ve konferanslar ile Türkiye’deki yaratıcı kişilerin sayısını arttırmak istiyoruz.

Manifestomuz ; Yaratıcı düşünce tarzını aşılayan en önemli platform olmak.

En önemli kaygı merkezlerinden birinin bilgi kirliliği olduğunu düşünen bir Report ekibimiz var. Bu anlamda, dünyanın her köşesinden süzgeçten geçirdiğimiz haberleri özenle seçerek sizlerle paylaşıyoruz. Çünkü bilginin kolayca ulaşılabilir hale geldiği günümüzdeki en önemli şey, bilgiyi ayırt edebilmek. Dolayısı ile özgün içeriklerimiz ile haber kalitemizi arttırıp, daha fazla ilham vermeyi amaçlıyoruz.

– Bu haberler her yerde var.

– Bunu az önce başka bir blogdan daha okudum.

– Ne farkı var şimdi ?

Tüm bu sorular ile bizde her gün karşılaşıyoruz. Bu yüzden MODD / Report ile yaratıcılığı her alanda, markadan fikre, etkinlikten röportajlara, yaratıcı ürünler kategorisinden yarışmalara kadar birbirinden farklı alanda önünüze getiriyoruz.

Şimdi ve Sonrası İçin…

Eski dünyada, bilgi almak için okula giderdik, yasal ve diğer yetkili makamlara güvenirdik ve reklamı eğlence olarak tüketirdik. 30+ yaşında olan çoğu insan yalnızca reklamları görmek için herkesin sinemaya on dakika önce geldiği zamanı hatırlar. Şimdi ise tam tersi… Günümüzde bilgiyi hemen hemen her yerden alıyoruz. Reklam tek yönlü bir iletişim ve günümüzde tüketici etkileşim istiyor ve talep ediyor. Daha eleştirel, iyi bilgilenmiş hale geliyoruz. Kendi başımıza araştırmak ve bilgi bulmak istiyoruz. Artık birçok marka veya kurum, hikayelerinin içine tüketiciyi de dahil etmek zorunda…

 

MODD / Report dünyadaki iletişim değişimini yakından takip edip, takipçilerine yeni dünya düzeni hakkında fikirler vermek için yola çıkmıştır.

hakkimizda-03

Yukarı