MODD/report
Marshall Boya Yeni İnternet Sitesiyle Sorunlarınıza Çözüm Oluyor

Marshall Boya Yeni İnternet Sitesiyle Sorunlarınıza Çözüm Oluyor

2 Nisan 2014 • MARKA VE PAZARLAMA, REPORT

Türkiye’de 60 yıldan fazla süredir hizmet veren Marshall markası, çağa ayak uydurmak ve daha hizmet sunmak adına internet sitesini yeniledi.

Basit bir internet sitesinden çok daha fazlası olan MarshallBoya internet sitesi, hem kendi ürünleri hakkında detaylı bilgi veriyor hem de boyanmış evden sonraki en büyük stres olan dekorasyon konusunda yol gösterip, fikirler sunuyor. Üstelik ev ile ilgili tüm odalar ve detaylar hakkında. Bunun dışında yeni site, boya yaparken dikkat edilecek noktalardan tutun da en ufak yardımcı olacak detaylara kadar her konu hakkında da sizin yanınızda olan bir site şeklinde hizmet veriyor.

Facebook sayfasını beğenerek seçtiğiniz rengi kaydetmeyi sağlayan ve bir albüm oluşturmanızı sağlayan bir sistem de site içerisinde bulunuyor. Üstelik renk seçenekleri “İlham Alın” başlığı adı altındaki doğal renklerden seçiliyor. Yani bu seferki renk katalogunuz DOĞA

Marshall ColourFuture 2014 Katalogu’nu da bulabileceğiniz yeni MarshallBoya internet sitesini incelemek için linki tıklamanız yeterli.

Marshall Boya Yeni İnternet Sitesiyle Sorunlarınıza Çözüm Oluyor

 

 

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı