MODD/report
merdeces-bu-kez-gle-modeli-ile-ruzgarlar-estiriyor(3)

Merdeces Bu Kez GLE Modeli İle Rüzgârlar Estiriyor

14 Ocak 2015 • MARKA VE PAZARLAMA, REPORT

Mercedes-Benz’in teknolojik liderliğinin ve otomotiv sektöründeki öncü rolünün başlı başına bir kanıtı olan konsept aracı “F 015 Luxury in Motion” CES 2015’te göz kamaştırdıktan sonra şimdide Detroit Auto Show’da ziyaretçilerini karşılıyor. Fakat bu kez fuarın göz bebeği sadece F 015 değil çünkü yanında bu sefer bir diğer yeni Mercedes Jenerasyonu GLE serisi var.

Mercedes-Benz GLE Coupé, bir coupé aracın sportif ve dinamik tasarımı ile bir SUV aracın güçlü, çarpıcı ve çok yönlü özelliklerini bir arada sunuyor. İlk görüntüleri sızmaya başladığı andan itibaren BMW X6’ya olan benzerliği ile eleştiri alan model bu eleştirilerin hiçbirini hak etmiyor. Dış tasarımında duygu ve zekâyı bir arada sunarken, geleneksel tasarım ile modern yaklaşım arasında da ideal bir köprü kuran GLE modeli piyasaya çıktığı andan itibaren pazarı eline alacağı sinyallerini şimdiden veriyor.

Ayrıca marka sözcüleri tarafından da Mercedes-Benz 4MATIC sisteminin 2015 yılında 30. yılını kutladığını ve 2015’in Mercedes-Benz dünyası için SUV yılı olacağını belirttiğini söylemeden geçemeyiz. Eylül ayında Türkiye’de satışa sunulacak olan model ülkemizdeki Mercedes hayranlarının merakını şimdiden cezbetmeyi başardı.

merdeces-bu-kez-gle-modeli-ile-ruzgarlar-estiriyor(1) merdeces-bu-kez-gle-modeli-ile-ruzgarlar-estiriyor(2) merdeces-bu-kez-gle-modeli-ile-ruzgarlar-estiriyor(4)

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı