MODD/report
merkez-bankasi-staj-programi-kayitlari-basladi

“Merkez Bankası Staj Programı” Kayıtları Başladı

9 Nisan 2015 • DUYURULAR, EĞİTİMLER, REPORT

Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası tarafından başlatılan “Yaz Dönemi Banka Tanıtım ve Staj Programı” kayıtları başladı.

2015 yılı Yaz Dönemi Banka Tanıtım ve Staj Programına katılmak isteyen 3. sınıftan 4. sınıfa geçecek üniversite öğrencilerinin başvuruları internet sitemiz üzerinden alınacaktır. Başvurular 06 Nisan 2015 (saat 10:00) – 13 Nisan 2015 (saat 17:00) tarihleri arasında yapılacaktır. Başvuru sistemi bu tarihler arasında Cumartesi – Pazar dahil 24 saat açık olacaktır.

Değerlendirme, genel not ortalaması ve birim – tarih tercihleri esas alınarak yapılmaktadır. Sonuçlar 14 Nisan 2015 tarihinde adaylara elektronik posta ile bildirilecek, ayrıca sitemizden TC kimlik numarası ile sorgulanabilecektir.

Kontenjan açığı olması durumunda 18 Mayıs 2015 tarihinde sistem tekrar çalıştırılarak yedek adaylardan programa katılmaya hak kazananlara elektronik posta gönderilecektir.

Programın uygulandığı birimler ve şubeler:

Ankara’daki birimler: Bankacılık ve Finansal Kuruluşlar Genel Müdürlüğü, Baş Hukuk Müşavirliği ve Hukuk İşleri Genel Müdürlüğü, Bilişim Teknolojileri Genel Müdürlüğü, Emisyon Genel Müdürlüğü, İletişim ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü, Muhasebe Genel Müdürlüğü, Piyasalar Genel Müdürlüğü, Ankara Şubesi.

Şubeler: Adana, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İskenderun, İstanbul, İzmir, İzmit, Kayseri, Konya, Malatya, Mersin, Samsun, Trabzon, Van.

Staj programına katılmak ve detaylı bilgi almak için TCMB linki üzerinden siteye gidebilirsiniz.

merkez-bankasi-staj-programi-kayitlari-basladi

 

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı