MODD/report
minik-dostlarimiza-karavan-keyfi-sunan-tasarim-pet-treylers

Minik Dostlarımıza Karavan Keyfi Sunan Tasarım “Pet Treylers”

18 Ağustos 2014 • CREATIVE SHOP

Tasarımcı Judson Beaumont, “Pet Treylers” adını verdiği projeyle en iyi dostlarımıza hak ettikleri tasarım evleri oluşturmuş. Geri dönüştürülebilir alüminyum, kontrplak ve plastikten üretilen bu evler hem çevreci hem de oldukça dikkat çekici.

Judson Beaumont ve şirketi “Straight Line Designs” tarafından tasarlanan, karavan ruhunu yansıtan ürünler römork şeklinde çalışılmış. İç aydınlatma, kablosuz hoparlörlerin bulunduğu Pet Treylers, şu an tasarım aşamasında. Römorklar küçük türler için tasarlanmış ve dış mekânda kullanıma uygun değil. Ancak şirket tasarımların yolda olduğunu ve projenin kusursuz hale getirileceğiniz de ekliyor. Tasarımlara straightlinedesigns linki üzerinden bakabilirsiniz.

minik-dostlarimiza-karavan-keyfi-sunan-tasarim-pet-treylers (1) minik-dostlarimiza-karavan-keyfi-sunan-tasarim-pet-treylers (2) minik-dostlarimiza-karavan-keyfi-sunan-tasarim-pet-treylers (3) minik-dostlarimiza-karavan-keyfi-sunan-tasarim-pet-treylers (4) minik-dostlarimiza-karavan-keyfi-sunan-tasarim-pet-treylers (5) minik-dostlarimiza-karavan-keyfi-sunan-tasarim-pet-treylers (6)

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı