MODD/report
modd-group-kurucu- ve-ceosu-cem-has-genc-turkiye-zirvesinde-kapak

MODD/group Kurucu ve CEO’su Cem Has, Genç Türkiye Zirvesi’nde

8 Mayıs 2017 • DUYURULAR, ETKİNLİKLER, REPORT

Her yıl güncel ve stratejik temaların işlendiği Genç Türkiye Zirvesi, bu yıl da sektöre ve dünya gençlerine vermek için kapılarını açıyor. Bu yılın teması “Dijital Dönüşümü”.

“Lider Ülke, Genç Türkiye” vizyonuyla 2013 yılında yola çıkan Genç Türkiye Zirvesi, 2014’te “İnovatif Düşün, Geleceği Yönet”, 2015’te “Girişimci Genç, Güçlü Türkiye” ve 2016’da “Türkiye’nin Geleceği Bilgi Gençliği” sloganlarıyla Türk ve dünya gençlerine yön vermeye devam etti. Her yıl güncel ve stratejik temaların işlendiği Genç Türkiye Zirvesi’nin 2017 yılındaki teması ise “Dijital Dönüşümü” esas alarak tasarlandı.

Zirve; T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye İhracatçılar Meclisi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Yıldız Teknik Üniversitesi ve Hasan Kalyoncu Üniversitesi stratejik ortaklığı ile gerçekleştirilecek. MODD/group Kurucu ve CEO’su Cem Has’ın da konuşmacı olarak katılacağı zirvede Has; fikir başvurusundan sonra girişimcileri bekleyen yatırım alma ve network oluşturmayla ilgili tüm süreçler hakkında bilgi verecek.

 “Dijital Dönüşüm ve Güçlü Türkiye” sloganı ile 12 – 14 Mayıs 2017 tarihlerinde, üniversite öğrencilerini ve genç profesyonelleri İstanbul, Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde 5. kez bir araya getirecek. Detaylı bilgi ve iletişim için Genç Türkiye Zirvesi linkini tıklayabilirsiniz.

modd-group-kurucu- ve-ceosu-cem-has-genc-turkiye-zirvesinde

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı