MODD/report
nike-ve-teague-sporculari-icin-ozel-ucak-tasarladi

Nike ve Teague Sporcuları İçin Özel Uçak Tasarladı

11 Eylül 2014 • MARKA VE PAZARLAMA, REPORT

Nike ve Teague firmaları sponsoru oldukları sporcuların maçtan önce ve sonra gerekli konfor, sükunet ve dinginliği yakalayabilmeleri için özel bir uçak tasarladı.

Nike’ın sponsor olduğu ve tasarımını yaptığı fikri ulaşım teknolojinde dünya devi olan Teague destekledi ve sporcuların ihtiyaç duyabileceği her şeyi bu tasarım uçağın içine yerleştirdi.

Kondisyon alanından duşa, dinlenme alanından mutfağa tam donanımlı bir kale olan uçak, sadece ve sadece sporcu konforuna göre tasarlandı. Nike’ın sponsoru olduğu Avrupa futbol takımlarından Amerika’daki NFL ve NBA takımlarına kadar birçok takımın rağbet gösterdiği fikir gerçekten orijinal ve dikkat çekici. Marka bu yolla hem reklamını yapıyor hem de sponsorluğunun hakkını gerçekten veriyor.

nike-ve-teague-sporculari-icin-ozel-ucak-tasarladi (1) nike-ve-teague-sporculari-icin-ozel-ucak-tasarladi (2) nike-ve-teague-sporculari-icin-ozel-ucak-tasarladi (3) nike-ve-teague-sporculari-icin-ozel-ucak-tasarladi (4) nike-ve-teague-sporculari-icin-ozel-ucak-tasarladi (5) nike-ve-teague-sporculari-icin-ozel-ucak-tasarladi (6) nike-ve-teague-sporculari-icin-ozel-ucak-tasarladi (7) nike-ve-teague-sporculari-icin-ozel-ucak-tasarladi (8)

 

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı