MODD/report
Öğle Yemeklerini Turkcell'le Ödeyin

Öğle Yemeklerini Turkcell’le Ödeyin

22 Nisan 2014 • MARKA VE PAZARLAMA, REPORT

Geçtiğimiz günlerde 20. Yaş gününü kutlayan Turkcell yeni bir ortaklığa daha imza attı. İş yeri personelinin yemek haklarını mali ve idari yönden düzenleyen bir sistem olan Setcard, Turkcell ile birlikte “mobil ödeme sistemi” alanında bir projeye birlikte adım attı.

Setcard POS makinesi bulunan 20.000 noktada Turkcell hat sahibi olanlar, sadece cep telefonu numaralarını söyleyerek harcamalarını gerçekleştirebilecekler. “Turkcell Mobil Ödeme” isimli sistem altında aktif olacak uygulama herhangi bir kredi kartı, nakit para veya kimlik bulunma zorunluluğu da gerektirmiyor. Yapılan harcamadan sonra Setcard POS makinesine girilen numara kullanıcının telefonuna onay kodu gönderiyor ve işlem sonlanıyor.

Turkcell Mobil Ödeme kolaylığından halen 2 milyon Turkcell’linin faydalandığını söyleyen Turkcell Ürün ve Servislerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Semih İncedayı, ilerideki projelerinin POS cihazından ya da slipten QR kod okutarak da işlem yapılabilir hale getirmek olduğunu dile getirdi.

Haziran ayından itibaren geçerli olacak sistem hakkında daha fazla bilgi edinmek ve sistemden faydalanmak için Turkcell Mobil Ödeme linkini tıklayabilirsiniz.

Öğle Yemeklerini Turkcell'le Ödeyin

 

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı