MODD/report
onumuzde-ki-yillarda-apple-in-tasarimlari-sizce-nasil-olur(6)

Önümüzdeki Yıllarda Apple’ın Tasarımları Sizce Nasıl Olur?

7 Şubat 2015 • FİKİR VE YARATICILIK, REPORT

Tüketici elektroniğinde yaşanan gelişmeler ve teknolojinin devinimi sonucunda insanların hayatı büyük yönde kolaylaştı. Geçtiğimiz yıllarda telefon, bilgisayar ya da diğer elektronik aletler teknolojinin el verdiği kadar bir tasarıma sahipti; büyük monitörler telsiz boyutunda telefonlar gibi. Üretilen parçaların boyutunun gittikçe küçülmesi sonucunda tasarım olarak da portatif ve kompakt bir görünüme kavuşan ürünler gelecekte nasıl bir kalıba girecek merak konusu.
onumuzde-ki-yillarda-apple-in-tasarimlari-sizce-nasil-olur(7)

Bu konuda Arjantinli Apple hayranı bir Endüstriyel tasarımcı Tomas MoyanoLightMac”  adını verdiği çalışması bence gelecek yıllarda Apple’ın tasarımı konusunda yürütülen fikirlerin kavramsallaştırılmış bir örneği. Bu tarz bir tasarımın hayatımıza dâhil olması imkânsız değil fakat biliyoruz ki biraz daha zamana ihtiyacı var.

onumuzde-ki-yillarda-apple-in-tasarimlari-sizce-nasil-olur(1) onumuzde-ki-yillarda-apple-in-tasarimlari-sizce-nasil-olur(2) onumuzde-ki-yillarda-apple-in-tasarimlari-sizce-nasil-olur(3) onumuzde-ki-yillarda-apple-in-tasarimlari-sizce-nasil-olur(4) onumuzde-ki-yillarda-apple-in-tasarimlari-sizce-nasil-olur(5)

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı