MODD/report
oyun-laboratuvari-meraklilari-bug-yuksek-lisans-programı-kayitlarini-kacirmayin

Oyun Laboratuvarı Meraklıları “BUG Yüksek Lisans Programı” Kayıtlarını Kaçırmayın

11 Eylül 2014 • DUYURULAR, ETKİNLİKLER, REPORT

Daha önce haberini yapıp tanıttığımız Bahçeşehir Üniversitesi çatısı altında kurulan Bahçeşehir University Game Lab (BUG), yüksek lisans programı kayıtları devam ediyor.

BUG Oyun Laboratuvarı, Türkiye oyun sektörü için bir adım daha ileriye giderek, BAU Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde, Türkiye’nin İlk Oyun Tasarımı Yüksek Lisans Programı’nı açıyor. Düzenlediği pek çok etkinlik ile amatör e profesyonelleri bir araya getirmiş olan BAU, deneyim ve birikimini gelecek nesillere ilerleterek aktarmak ve Türkiye’deki oyun sektörünü geliştirmeyi vaad ediyor.

Master BUG, tasarım dersleri dışında Oyun Sanatı, Oyun Çalışmaları, Oyun Prodüksiyonu, Oyun Ekonomisi ve Oyunlaştırma gibi farklı alanlara yönelerek disiplinler arası bir kurgu hedefliyor.

Burs imkanlarının da bulunduğu programa, herhangi bir 4 yıllık lisans programını tamamlamış olan ve oyun tasarımı & geliştirme ile ilgilenen herkes başvurabilir. Program hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru şartlarını öğrenmek için Yrd. Doç. Dr. Güven Çatak ile aşağıdaki adreslerden irtibata geçebilirler.

guven.catak@bahcesehir.edu.tr

bug.bahcesehir.edu.tr

oyun-laboratuvarı-meraklilari-bug-yuksek-lisans-programı-kayitlarini-kacirmayin (1) oyun-laboratuvari-meraklilari-bug-yuksek-lisans-programı-kayitlarini-kacirmayin

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı