MODD/report
ozgurluge-kosan-nike-run-istanbul-kayitlari-basladi

Özgürlüğe Koşan “Nike Run İstanbul” Kayıtları Başladı

26 Ağustos 2014 • DUYURULAR, REPORT, YARIŞMALAR

Sporu özellikle de koşuyu yaygınlaştırmak için Nike tarafından başlatılan ve sponsoru olduğu “Nike Run Istanbul” için kayıtlar başladı. 28 Eylül’deki etkinlik şehrin içinde 7 km’lik bir koşuyu kapsıyor. 212 ve 216 alan kodlarıyla iki yakayı bir araya getiren etkinlik, eğlence ve ödüllerle de katılımcılarını arıyor.

7km’lik parkurda daha önceden belirlenen noktalarda su istasyonları, RFID chip okuma alanları ve canlı müzik noktaları olacak. Koşu etkinliği Çetin Emeç Bulvarı (Suadiye otelinin önü yeşil alan) başlayacak ve burada bitecek. Etkinlik sonrasında da hız kesmeyen Nike, Dj performansları ve farklı etkinliklerle katılımcılara unutulmaz anlar yaşatacak. Run İstanbul’u en hızlı bitiren Kadın ve Erkek koşucu 31 Aralık’taki We Run Rome koşusuna katılacak.

Şehri ele geçirmek isteyenler, Nike sizleri 28 Eylül’de ne kadar hızlı koşabileceğinizi herkese göstermeye davet ediyor. Etkinliğe ön kayıt için 21 Eylül son tarih. Daha sonra kesin kayıt yaptırmak için belirli Nike merkezlerine giderek ön kaydınızı onaylatabilirsiniz. Ön kayıt için RunIstanbul linkini tıklayabilirsiniz.

ozgurluge-kosan-nike-run-istanbul-kayitlari-basladi (1) ozgurluge-kosan-nike-run-istanbul-kayitlari-basladi (2) ozgurluge-kosan-nike-run-istanbul-kayitlari-basladi

 

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı