MODD/report
pokemon-godan-koklu-guncelleme

Pokemon Go’dan Köklü Güncelleme

3 Ağustos 2016 • ONLINE DÜNYA, REPORT

Tüm dünyanın kilitlendiği Pokemon Go oyununa yeni ve büyük çapta bir güncelleme geldi. Bazı kesimleri mutlu eden ama bir o kadar kişiyi de verdikleri parayı geri istemeye itecek kadar delirten Android için 0.31.0, iOS için 1.1.0 sürümlü güncelleme ile Pokemon Go bu haftaya da kendinden söz ettirerek başladı.

Öncelikle 3 adım hatası denen ve yakınınızdaki Pokemonların ne kadar hareket ederseniz edin 3 adımda kaldığı bu pati sorunu çözdü. Ancak oyun geliştiricilerin bu sorunu pati sistemini kaldırarak yapması oyuncular arasında bir hayli eleştiriye neden oldu. Çünkü artık Pokemon avlamak isteyenler rastgele dolaşmak zorunda kalacaklar. Bu güncelleme yüzünden bazı kullanıcıların oyun için ödedikleri parayı geri istedikleri belirtildi.

Bir diğer güncelleme de oyun içindeki Pokemonların güç dengesi üzerinde oldu. Çok zayıf olan bazı türlerin gücünü arttıran geliştiriciler, güçlü olduğu için tercih edilen bazı türlerin de gücünü aşağıya çekti. Bunlar dışında oyundaki profil avatarları yeniden düzenlenebilir hale getirildi. Ayrıca GYM’lere yeni animasyonlar eklendi. Harita, metin ve bazı grafiksel hatalar giderildi.

pokemon-godan-koklu-guncelleme

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı